0545 834 9494

Tavsiye Kazanç Nedir?

Tavsiye satış nedir? Rererans satış nedir? Network Marketing Nedir?Tavsiye satış ile nasıl para kazanılır, kazanç yolları nelerdir? Tavsiye(Referans) ile para kazananlar var mıdır? Tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Kazanç (Referans Satış) Nedir? Nasıl Para Kazandırır?

Tavsiye kazanç, hakkında bilgi sahibi olmak için tavsiye satışı bilmeniz yeterlidir.

Tavsiye , bir insanın daha önce tecrübe ettiği herhangi bir şeyi başka bir tanıdığı veya tanımadığı kişilere önermesidir. İnsanoğlunun fıtratı gereği kişiler memnun oldukları şeyleri etrafa tavsiye etmeyi severler. Çok hoşlarına giden bir durumu hızla çevrelerine yayarlar. Bu durum tam tersi içinde geçerli olur .Yani insanlar memnun olmadıkları şeyleri de çevrelerine çabucak anlatım duyururlar.İşte hayatın ta kendini olan ÖNERME = TAVSİYE nin ta kendisidir.

Mesela: Diyelim ki güzel bir aracınız var. Aracınız arıza yaptı ve sorunun usta tarafından çözülmesi gerekiyor. Ustaya gittiniz ve usta aracınızı tamir etti. Tamirden sonra baktınız ki aracınız eskisinden daha güzel olduğu gibi usta çok temiz bir şekilde aracınızı tamir etmiş. Bu olay bir arkadaşınızın başına gelmiş olsa ve sizi arayıp sorsa bildiğin işini iyi yapan bir usta var mı diye. Siz ne dersiniz. Ben söyleyim , hemen sizin aracınızı sorunsuz tamir eden ustanızı övüp tavsiye edersiniz arkadaşınıza. Ve arkadaşın oraya gider , memnun kalır ve oda arkadaşlarına tavsiye eder.

Durum böyle olunca sizce sizin sayenizde 100’lerce müşteri kazanan ustanız sizi arayıp senin sayende ben çok para kazanıyorum seni kendime ortak yapayım sende kazan dedi mi? Demedi ve sanayi çağında hiçbir firma demezde.

İşte tavsiye satış dediğimiz REFERANS SATIŞ tam olarak burada devreye giriyor. Ağ pazarlama işi yapan Network Marketing veya Affilite marketing firmaları sizlerin tavsiyesiyle firmada alış veriş yapan yada hizmeti kullanan kişilerden elde ettiği kazançlardan sizlere pay vermesi olayı TAVSİYE SATIŞTIR.

CoinSpace Türkiye de sizlere yatırım fırsatlarının yanı sıra tavsiye satış yapmanızı da sağlıyor. Çünkü siz Coinspace e yaptırım yaptığınızda para kazanmaya başlayacak ve arkadaşlarınıza bu durumu anlatacaksınız. Bunu çok iyi biliyoruz. Bu durumda siz arkadaşlarınızın bu fırsatı değerlendirmesini sağlarken aynı zamanda firmadan Referans Satış yoluyla kazanç elde edeceksiniz. Bu kazancın nasıl olduğu hakkında daha detaylı bilgi için CoinSpace yatırım danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Coinspace Kayıt Formu

Son Yazılarımız

  • 1
  • 2
logo-footer

CryptoPara TR Ofisimiz

Yeni Mahalle
Atakum/SAMSUN
Türkiye

İletişim

Telefon: +90 545 834 94 94
Email: office@cryptopara.net

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 20:00