0545 834 9494

Kripto Para Yatırımı | S-Coin ile Yatırım Yolları | Dijital Para

Kripto Para (Dijital Para) Yatırımından Ne kadar Kazanabiliriz. Coin ‘e Yatırım Nasıl Yapılır.


 
Kripto para veya Coin (dijital para) hakkında bilinmesi gereken ön bilgi ve detaylı bilgileri Kriptopara Nedir? Dijital Kripto para Madenciliği ile ilgili ilginç bilgiler başlıklı yazımızda detaylı olarak anlattık. Şimdi gelelim bizleri ilgilendiren kısma.

     Değerli okurum senden istediğim ilk şey , bende kripto para hakkında bir zamanlar hiç bir bilgiye sahip olmadığımı bilmen. Çünkü kripto parayı ben icat etmedim. Tıpkı telefonu veya bir bilgisayarı ben icat etmediğim gibi. Bugün telefon ve bilgisayarsız bir hayat düşünemiyoruz.Yani dijital para platformu olan bu kriptopara (coin) yatırımı ,aslında dünya teknoloji devlerinin ekonomiye hızla yaymak istediği bir dijital para sistemidir. Biz kabul etsek de etmesek de bu kripto para (dijital para) dünya bilgisayar ve blockchain teknoloji önderleri tarafından desteklendikçe hızla hayatımıza yerleşecektir. İşte bu sebepten bu pastanın ne kadar üstünde yer alırsanız o kadar sizin için avantajdır diyerek kripto para yatırımından kazanç elde etmeyi sizlere anlatayım.

   Kripto para ile yatırım fırsatları sunan bir çok coin madenciliği yapan kuruluş ya da firmalar vardır. Bunlardan tek tek bahsetmek uzun sürer. Ben size içlerinde en çok kafama yatan ve benimde dahil olduğum S-Coin üretimi yapan kripto para madenciğinden bahsetmek istiyorum. Hızla büyüyen bu firma Coinspace adı altında bir kuruluştur.(Coinspace nedir | Yasal mıdır? |Türkiye de Coinspace var mı gibi sorularınızı  Coinspace hakkında bilgiler yazımızdan okuyup öğrenebilirsiniz.)

   Coinspace firmasının diğer coin firmalarına göre en büyük avantajından sizlere bahsetsem zaten bu yatırımdan nasıl bir kazanç elde edeceğinizi anlayabilirsiniz?

Coinspace s-coin dediğimiz bir kriptopara üretimi yapmakta olduğunu coinspace hakkında bilgiler yazımızda anlatmıştık. S-coin piyasa da ilk olarak 0,30£ lardan değer görmeye başlamıştır. Şuan için s-coin ’in değeri 0.79£’dur . Bu değerinden her geçen sene artacağı istatistiklerde görünmekte olsa da aslında bu kaçınılmaz bir durum.Çünkü coin lere talep hergeçen gün artmaktadır ( Coin Madenciliği dünya da ciddi büyüme gösteriyor yazımı okuyabilirsiniz). Neyse bu bilgi bize şimdilik yeterli. İşte Coinspace yatırım firmasının bizlere demek istediği kazanç;

Biz Coinspace ailesi olarak, dünya üzerinden coin(s-coin) üretimi yapan 4 büyük Coin madenine sahip hızla büyüyen bir firmayız. Aynı zamanda çok uzun yıllar boyunca coin üretimi yaparak dijital para platformunda büyük bir yer alacağız. Ve bu ürettiğimiz coinler şuan 0.79£ dan kullanıcılarını buluyor.Coinlerimizin değeri hergeçen sene daha da artmaktadır. Ve sizlere 2 şekilde ciddi kazanç sağlayacağınız bir teklifimiz var

  • Günlük üretim yapan coin tesislerimizin bir bölümünü size kraya verelim ve sizler için 1 yıl boyunca üretim yapsın.Be biz size 1 yıl sözleme ile kiraya verdiğimiz tesisimizin bir bölümü sizin için iretim yaparken hemde üretilecek coinleri ucuza almış olun. Tesisimizden kiraladığınız bölümün büyüklüğüne göre coinleri daha ucuza almış olursunuz.Yani bugün 1 coin değeri 0.79 £ iken : siz günlük üretim tesisimizi kiraladığınızda 1 coin size kiraladığınız alana göre değişerek 0,28 ile 0,35 euro arasında bir rakama gelecek.

    Mesela: * 3000 £ luk(10500 TL.) bir yatırım paketi ile yıllık kiralama yaparsanız, günde 24 coin üreten 365 günde (yani senede) 8760 coin üretim yapan tesisi kiralamış olacaksınız. Karınız:  ((0,79£*8760)-3000£):13500 TL.Yani Ana paa ile beraber 1 sene sonra elinize geçen para 25000 TL civarında bir para.

VE BUNUN GİBİ AŞAĞIDAKİ PAKETLERDE KAZANÇLAR ANLATILMIŞTIR. 24000 £ LUK PAKETE KADAR KAZANÇ PLANI MEVCUTTUR.


   Burda firma ne demek istiyor bunu sizlere bir örnekle ve benim işe giriş paketimin planıyla anlatayım. Ben firmadan bana bir sene içinde toplamda 9260 coin iüreteceği paketi 3000£ ya satın aldım ve günlük benim e-cüzdanıma 24 adet coin yatırma sözünü alarak sözleşmemizi yaptık. 365 gün boyunca günde 24 coin den 365*24=8760 coin ve 500 coinde hediye ile toplamda bana 1 sene sonunda 9260 coin yatıracak. Bu yatırılan coinleri günlük yatırdığı için her ayın belli günlerinde firmaya geri satma sözünüde aldım. (aylık bozdurmalarda kazancım düşmektedir tabiki ). Ve hesaba döktüğümden ben 9260 coini 3000£ yani 10000 tl ye satın almıştım. Bu durumda bana 1 adet coin : 0,32£ ya yani yaklaşık 1 tl ye almış oldum. Firma şuan 1 coini 0.79 euro dan geri alıp müşterilerine ulaştırma durumunda olduğu için seneye de 1 coinin 0.79 dan talep gördüğünü ve değerinin artmadığı varsayarsak ben seneye 9260 coinimi 9260*0,79£ dan 7315£ ya yani yaklaşık 24000 tl ye firmaya geri satabiliyorum. Bu rakam şuan ki coin değeri ile her sene coin değeri artmaktadır. Bu kazanç bile işi yapmamıza yeterli sebebtir. Ancak 2. Kazanç planı daha güzel ve ciddi kazançlar sunmaktadır.

Bu kazançtan ben size 3000£ lük paketten baskettim bu paketler 300£ dan başlayım 24000£ ya kadar değişmekte olup , yüksek paketlerin avantajları daha fazladır.

  • TAVSİYE KAZANÇ SİSTEMİ: tavsiye kazanç nedir nasıl yapılır gibi sorularınızın cevabı için , tavsiye kazanç nedir yazımı okumanızı tavsiye ederim. Yazımda da bahsettiğim gibi referans ile yani tavsiye ile buün bir çok firma kazanç elde etmekte ancak tavsiye eden bir kar alamamaktadır. İşte firmada burada sizlere referans (tavsiye) ile büyük kazançlar sunmaktadır. Bu kısım biraz daha anlatım gerektirdiği için coinspace e yatırım yapmayı tercih ettiğinizde size sponsor olan yani sizlere bu yatırım fırsatını sunan arkadaşınız yada danışmanınız bu tavsiye kazançsın karını mutlaka bahsedecektir. Eğer Coinspace yatırım hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere de ulaşabilirsiniz.

Yazımda kalp kırdıysam affola , yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Herkese mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum. Sevdikleriniz ile sağlıklı ve bol kazançlı bir ömür geçirmeniz dileği ile

Coinspace Kayıt Formu

Etiketler: coin nedir, coin yatırım, coin yatırım firmaları

Son Yazılarımız

  • 1
  • 2
logo-footer

CryptoPara TR Ofisimiz

Yeni Mahalle
Atakum/SAMSUN
Türkiye

İletişim

Telefon: +90 545 834 94 94
Email: office@cryptopara.net

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 20:00