0545 834 9494

Kripto Para Nedir ? Bitcoin nedir ve Kripto Paranın Neresinde

BİTCOİN | BİTCOİN BORSASI VE KRİPTO PARA HAKKINDA BİLGİ

Kripto para nedir , bitcoin nedir , kripto olarka bilinen bu teknoloji para dünyasına nasıl hitap ediyor. Tüm bu soruların cevabı için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Bir şifreleme durumu (veya kripto para birimi) işlemlerin güvenliğini sağlamak ve yeni birimlerin oluşturulmasını kontrol etmek için kriptografi kullanarak değiş tokuş aracıdır.

[1] Kripto para birimleri, alternatif para birimlerinden veya özellikle dijital para birimlerinin bir alt kümesidir.

Cryptocurrency, insanların para olarak kullanmaya karar verdikleri sadece bir grup dijital sayıdan daha fazlasıdır.
Bitcoin tarafından ortaya atılan teknoloji aslında Blockchain olarak bilinen ademi merkeziyetçi bir devlet defteri sistemidir.
Bu kriptografik Blockchain teknolojisi, Bitcoin'i "kriptocurrency" yapan şeydir. Yazdırılacak bankanın olmadığı tamamen merkezsizleştirilmiş sistemin bir parçası olmak harika olmazdı. Milyarlarca, milyarlarca para birimi ve sabit kazanılan paranızı devalüe eder misiniz? Hiçbir ücret ödemeden birkaç dakika içinde dünyaya para göndermek harika olmaz mı? Ve hayır Ödemeyi geri alabilen biri, bunu yapamayacağınızı söyleyen kimse yok. Paranızın işiniz olması ve kimsenin ne kadar para sahibi olduğunuzu bilmesinin harika olmaz Ve onunla ne yapıyorsun. Kazanılan paranızı alabilen ya da izleyebilecek hiç kimse yok. Değil Hatta CIA, FBI veya MI6 - gerçekten anonim sistem. Bunlar, Bitcoin'i tasarlarken Satoshi Nakamostos'un başındaki düşüncelerdi. Bitcoin iken Devrim niteliğinde bir şey, bunun bizi nereye götüreceği milyonlarca yıl boyunca hayal bile etmedi. Hemen sonra Serbest bırakıldığında, sanayi tam anlamıyla patladı. Şimdi her biri 500'den fazla farklı madeni paraya sahibiz Kendi hikayesi ve Bitcoin'in sahip olduğu sorunlara kendi çözümleri.

Etiketler: kripto para, bitcoin nedir, bitcoin güvenilir mi

Son Yazılarımız

  • 1
  • 2
logo-footer

CryptoPara TR Ofisimiz

Yeni Mahalle
Atakum/SAMSUN
Türkiye

İletişim

Telefon: +90 545 834 94 94
Email: office@cryptopara.net

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 20:00