0545 834 9494
 • Kriptopara Nedir? Kriptopara Madenciliği ile ilgili ilginç bilgiler

 • Kripto Para Yatırımı | S-Coin ile Yatırım Yolları | Dijital Para

 • Tavsiye Kazanç Nedir?

 • S-Coin Nedir?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Coinspace Yatırım | CoinSpace Nedir | Coinspace Türkiye Yatırım Platformu

Coinspace Yatırım | Coinspace Nedir | CoinspaceHakkında Yorum ve Haberler

Merhaba arkadaşlar sizlere tüm samimi duygu ve düşüncelerimiz ile coinspace yatırım hakkında bilgi vereceğim.Coinspace yatırım işi nasıl bir iş, coinspace nedir?. Dünyada ve Türkiye de yasal mıdır? Coinspace Türkiye hakkında olumsuz bir durum var mı? Coinspace hakkında yorumlar, Coinspace hakkında çıkan haberler gibi bir çok sorunuzun cevabını burada bulacaksınız.Öncelikle şunu bilmenizi isterim. Bende sizin gibi bir arkadaşım tavsiyesi ile coinspace yatırım fırsatını değerlendirdim. Coinspace iş sunumu yapmak üzere coinspace firmasının içinde bulunan bir lider bana işi detaylı olarak anlattı. Coinspace nedir ne değildir diye internette araştırma yaptım. Coinspace hakkında yorumlar okudum. Hatta Türkiye de tanınmış bir haber gazetesinde coinspacehakkında haberler okudum. Tüm bu okuduğum yorumlar ve haberler kafamı iyice bulandırmasına rağmen coinspace de farklı bir şeyler gördüm ve işe yatırım yapmak için işi sunumunu bana anlattıran arkadaşımla irtibat kurum bu işe yatırım yaptım.Tasarım bilgimin olması sebebi ile coinspace yatırım fırsatının network sisteminin yönetiminin yapıldığı web sitesini coinspace.biz sayfasının alt yapısını ve güvenilirliğini inceledim. Yaptım olduğum araştırmalar sonucun da , coinspace hakkında çıkan haberler ve coinspace yorumlar bu yatırım işinin uzaktanyakından alakası olmadığını fark ettim.

  Peki neden coinspace hakkında kötü haberler ve yalan yanlış yorumlar internette bulunmaktaydı.Sizlere Kısaca bu meseleden bahsetmek istiyorum.

Coinspace yatırım hakkında yalan haberler ve saçma yorumların olmasının 2 sebebi vardı.

 1. Coinspace ile alakalı olmayan başka network marketing firmalarında faaliyet gösteren lider veya üstdüzey konumda olan kişi yada kişilerin, kendi ekiplerindeki kişilerin coinspace i değerlendirmesini engellemek için firmayı karalamak için yaptıkları yalan haberler.
 2. Coinspace Türkiye firması içerisinde bulunup ta bir takım yetkilere sahip firma yetkililerinin, firmanınana merkezi (Malta -ABD) bilgisi dışında yasal olmayan faaliyetlerde bulunup firmaya zarar ettirmesi.

   Birinci sebepten bahsetmeye gerek yok zaten. Bu durum her firma için geçerlidir. Bazı insanlar doğruolmadığını düşündükleri konular hakkında bilgisiz olarak yorumlar yapıp , kötü haberler çıkarırlar. Ayrıca coinspace gündemde olan büyük bir yatırım işi olduğu için bu yoğunluktan hit kazanmak isteyen bazı haber kanalları coinspace hakkında haberler yapıp sitelerinin trafiklerini arttırmaktadır.

    Gelelim coinspace hakkında oluşan kara haber ve yalan yorumların oluşmasına sebep olan ikinci duruma. Şimdi yalan yorumdan kastettiğim coinspace firması hakkında haklı olarak maduriyet yaşayan kişilerin yorumları değil tabii ki. Coinspace Türkiye ye resmi kanallar üzerinden Coinspace LTD ŞTİ firmasını açtı. Bu açılan firmamın başındaki Selçuk Özkan ve ekibi firmamın içerisinde dönen bazı sahtekarlıkları takip etme noktasında gevşek ve dikkatsiz davranmasından dolayı ya da işbirliklerinden dolayı firmaya bir takım maddi zararlar verdiler. Bu zarar sonucu Coinspace Malta Türkiye deki ofis üzerinden kayıt olan tüm hesapları incelemeye alıp hesapları geçici olarak duraklattı. Yapılan sahte hesapların fazla olması ve Malta ciddi bir zarara uğratılması sonucu bu hesaplardaki problemler aşılmakta uzun bir süre sorun yaşandı. Peki bu işe yatırım yapmış kişilerin kayıpları ne oldu ve olacak. Hesaplar açıldığın kimsenin kaybı olmayacak ve hesaplar açılmak zorunda.

   Peki neden? Çünkü coinspace yatırım iş fırsatı Türkiye de yurt dışından dahil olmuş büyük bir lider olan ALİ DİNLER ve ekibi tarafından yapılmakta. Yani buda şunu göstermektedir iş ulusal planda hiçbir sıkıntıya uğramadı ve devam etmektedir. Bu sebebten coinspace devam ettikçe bizim hesaplar açılmak zorundadır. Firma yetkililerinin ve baştaki bazı sahtekar takım liderlerinin yapmış olduğu yanlış binlerce insana maal edilemez. Aksi durumda bu sorun coinspace in Türkiye deki faaliyetlerinin son bulmasına sebeb olacaktır.

Çünkü ciddi oranda büyük bir takım maduriyet yapamaktadır.Coinspace hakkında bu durum dışında hiçbir sorun yoktur. Firma, planları oldukça büyük ve sağlam adımlarla ilerlemekte olan ulusal bir firmadır.Coinspace nedir yasal mıdır iş sunumunu en sağlıklı kimden dinlerim gibi sorunlarınız olduğunun farkındayım. Bu işi en doğru şekilde nasıl yapabilirsiniz ve daha detaylı bilgi nasıl öğrenirim derseniz ön kayıt formumuz doldurup bize yollarsanız sizlere coinspace Türkiye yatırım firsatı hakkında detaylı bilgi vermek için sizlere ulaşırız. Coinspace Yatırım İş Fırsatı.

Coinspace Yatırım | S-coin ve Kripto Para Madenciliği 

   Kripto Para nedir? Kripto para dünya üzerinde kullanılıyor mu? Kripto paranın geçerli olduğu firmalar ve Coin’in değeri neye göre belirleniyor. Coin ve altcoinler hakkında bu ve buna benzer soruların cevapları için sizlere Coin yani kripto para hakkında bilgi vereceğiz.

TÜRKİYE'DE İLK YASAL COİN YATIRIM FİRMASI COİNSPACE

Tek Dünya Tek Para :  Dijital Para Yatırımından Ne kadar Kazanabiliriz

   Para , insanlar arasında mal ya da hizmet alabilmek için ödeme olarak kullanılan ya da serbest borsada karşılıklı değer gören bir mala denk gelen insanlar arasında kullanılan bir alış veriş aracıdır.

Dijital para (Coin), dijital ortam üzerinde üretilip yazılım uzmanları tarafından yüksel performansa sahip bilgisayarlar ile üretilen ve sanal dünyada coin olarak adlandırılıp dünya pazarında banka gibi merkezi otoritelere ihtiyaç duymadan transferi yapılabilen ve para yerine kullanılabilen alış veri aracıdır.(Coin kelimesinin Türkçe karşılığı : Madeni para)

Coinspace Kayıt Formu

Kripto Para ile Tanısanların Yorumları

 • 1
 • 2
 • Coinspace e yaklaşık olarak 9 ay önce giriş yaptım. Daha once başka bir network marketin şirketinde çalıştığım için ön yargılı yaklaşmıştım.Bu kadar rahat ve risksiz para kazanacağıma inanamıyordum. Bu sistemi bulanlara çok teşekkür ediyorum.
  Ümit Karaca Memur
 • S-coin nedir diye google a soru sorduğumda coinspace hakkında içerikler okudum ve okuduklarım karşısında kripto para s-coini denemek istedim . anlatılanlara inanmak istemedğim için 150£ luk paketle giriş yapmıştım. Ancak 8 aydır içerisindeyim ve şuan 1500£ paket ile daha güzel kazanç
  Hakan Özfidan Networker
 • internete para yatırarak para kazanma işleri ararken kripto para yatırım ile tanıştım. sunum videosunu izledikten sonda yatırım için danımanlardan destek aldım. çok memnunum hiçbir riski olmadığı için arkadaşlarımın çoğu tavsiyemle yatırım yaptı.Bende kazanıyorum onlarda.WİN-WİN:)
  Numan Seral Öğrenci

Son Yazılarımız

 • 1
 • 2
logo-footer

CryptoPara TR Ofisimiz

Yeni Mahalle
Atakum/SAMSUN
Türkiye

İletişim

Telefon: +90 545 834 94 94
Email: office@cryptopara.net

Mesai Saatleri

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 20:00